Usługi

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Panele szklane z grafiką

Panele szklane z grafiką do kuchni robimy na indywidualne wymiary – ich cena różni się w zależności od tego, czy wybierzemy je w wersji podstawowej czy hartowanej. Szkło hartowane jest bardziej odporne na działanie wysokiej temperatury, stuknięcia oraz uderzenia. Cena paneli obejmuje obejmuje szlifowanie krawędzi szkła laminowanego, pomiar i montaż. Dodatkowe koszta stanowi wiercenie otworów w szkle (gniazdka, przełączniki) oraz zastosowanie szyby Opti – White.

Szkło, z którego wykonywane są panele laminowane(4.4.1-szkło grubości 4 mm, folia z grafiką, szkło 4 mm) – oprócz doskonałych cech użytkowych – jest także efektownym materiałem pod względem estetycznym. Stąd też taki panel z grafiką na szkle sprawdza się w przypadku nowo projektowanych kuchni, łazienek, jak i tych, które są odnawiane lub remontowane.

Wzory grafiki do paneli można wybrać z serwisu fotolia ( pare milionów zdjęć ) albo własne w wysokiej rozdzielczości.

W cenę zlecenia wchodzi wybrany jeden wzór i jego wizualizacja. Większa ilość zdięć/wzorów stanowi dodatkowe koszta związane z pracą grafika.

Ceny paneli z grafiką za metr kw. :

panel ze szkła float: 500pln*

panel ze szkła float hartowany: 550pln*

panel ze szkła opti-white: 600pln*

panel ze szkła opti-white hartowany: 650pln*

(cena obejmuje pomiar, szkło, szlif, montaż i jedno zdięcie/wzór)

Ceny otworów:

otwór pod gniazdko pojedyncze (fi 65): 30 pln

otwór pod gniazdko podwójne 60 pln

otwory pod gniazdko potrójne 80 pln

*w przypadku trudnych montaży ceny mogą ulec zmianie np. demontaży baterii, okapów, skomplikowanych projektów.

Przy większych zamówieniach przewidujemy rabaty.

Lacobel oraz lacomat

Lacobel / lacomat to świetna, nowoczesna i zarazem dość ekonomiczna propozycja na wykończenie różnego rodzaju wnętrz (mieszkań, biur). Znakomice sprawdza się w kuchniach, łazienkach nadjąc im prosty, nowoczesny, estetyczny wyglad.

Lacobel

Lacobel jest to rodzaj szkła z gatunku float. Float to specjalna metoda produkcji szkła sprawiająca, że jest niemal idealnie płaskie i nie posiada zniekształceń. Lacobel charakteryzuje się połyskiem.

Zastosowanie

  • wypełnienie drzwi przesuwnych szaf oraz garderób
  • jako “wykładzina ścienna” w kuchni pomiędzy dolnym i górnym ciągiem szafek
  • praktyczna ozdoba ścian oraz mebli w łazience

Zastosowanie zależy od naszej wyobraźni, jednak zwracajmy uwagę na właściwości Lacobelu. W niektórych przypadkach powinno być zastosowane szkło lakierowane hartowane, np. przy źródłach gorąca jak kuchenka gazowa. Wzornik kolorów lacobel.

Lacomat

Lacomat tak samo jak lacobel jest również jedenym z gatunku szkła float. Lacomat jest z jednej strony pokryty specjalnym lakierem, który sprawia, że szkło jest matowe. Lacomat przepuszcza więcej światła niż Lacobel.

Zastosowanie Lacomatu, tak jak przy szkle Lacobel, zależy od naszej wyobraźni. Można to szkło śmiało zastosować jako wypełnienie drzwi przesuwnych szaf czy garderób. Sprawdza się także w szafkach kuchennych oraz łazienkowych. Dzięki jego półprzezroczystości widzimy zarys przedmiotów znajdujących się w środku. Ciekawie wyglądają np. kolorowe naczynia. Lacomat stosuje się także w koncepcji drzwi szklanych oraz współczesnych meblach, półkach, regałach.

Lacomat nie może być szkłem hartowanym, dlatego też nie powinno się używać go w warunkach, gdzie temperatura jest wyższa niż 80 stopni Celsjusza.

Lacomat, podobnie jak Lacobel kojarzy się z nowoczesnością, bardzo dobrze prezentuje się w samotności, bez łączenia z innymi materiałami, np. wykończony jedynie aluminiowymi ramami w drzwiach przesuwnych. Jego charakter pasuje do wnętrz biurowych, a także do łazienek czy nowoczesnych sypialni. Jest też używany w kuchniach jako front szafek, w których chowamy np. szklanki, miski, kieliszki.

Cena lacobelu za metr kw. :

Podstawowa cena za metr kwadratowy to: 550 pln

( cena obejmuje pomiar, szkło, szlif, montaż ).

Ceny otworów:

otwor pod gniazdko pojedyńcze( fi65 ): 30 pln

otwór pod gniazdko podwójne: 60 pln

otwory pod gniazdko potrójne: 80 pln

*w przypadku trudnych montaży ceny mogą ulec zmianie np. demontaży baterii, okapów, skoplikowanych projektów.

Przy większych zamówieniach przewidujemy rabaty.

Lustra

Oferujemy Państwu wykonanie lustra na wymiar starannie dobranego do indywidualnego wnętrza.

Nasze lustra mogą zdobić łazienkę, salon, sypialnie lub garderobę.

Przy zamówieniu indywidualnym mogą Państwo sami zadecydować o wymiarach i sposobie wykończenia (faza o szerokości do 30 mm lub szlif polerski).

Cena lustra za metr kw.:

Podstawowa cena lustra srebrnego szlifowanego i polerowanego 4 mm za metr kwadratowy z montażem i pomiarem to 230 pln

Rodzaje i kolorystyka:

Mamy w ofercie lustra o różnych kolorach i grubościach

srebrne w grubościach 2, 3, 4, 5, 6 mm

 weneckie 4 i 6 mm

opti (diamentowe) w grubościach 4 i 5 mm

brąz, grafit, niebieskie, zielone, morena, czarne 4 mm. 

Przy większych zamówieniach przewidujemy rabaty.

Przeszklenia biurowe, ściany szklane

Przeszklenia biulrowe inaczej zwane ściankami działowymi lub ściankami szklannymi wykonujemy głównie na okuciach firmy glass system(serie GSW Ofice, GSW Pro, GSW Light).

Zakres wykorzystania szkła w architekturze jest właściwie nieograniczony. Zabudowy szklane znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się nowoczesny wygląd, przestrzeń, estetyka i ekologia.

Systemy szklane GSW są uniwersalne – doskonale sprawdzają się w centrach handlowych, obiektach biurowych i usługowych, a także w budownictwie indywidualnym. Najczęściej wykonuje się eleganckie szklane ściany, szklane ścianki działowe między pokojami, witryny szklane (np. sklepowe) oraz bardzo efektowne drzwi wewnętrzne szklane.

W zależności od poszczególnych kategorii ścianki szklane muszą spełniać określone kryteria w zakresie wytrzymałości i dźwiękoszczelności. Parametry w tym zakresie zależą zarówno od rodzaju zastosowanego szkła, jak i systemu jego mocowania. W celu osiągnięcia wysokiej wytrzymałości ściana ze szkła produkowana jest ze szkła hartowanego. Szkło laminowane z folią akustyczną zapewnia natomiast lepsze parametry akustyczne, dlatego ścianki biurowe najczęściej wykonywane są właśnie z tego materiału.

Wyceny przeszkleń robione są indywidualnie.

Cennik przeszkleń biurowych

Wyceny przeszkleń robione są indywidualnie.

Przy większych zamówieniach przewidujemy rabaty.

Drzwi szklane

Drzwi stanowią integralny element ścian GSW Office. Podobnie jak cały system, charakteryzują się one wysokimi walorami estetycznymi oraz gwarantują szczelność akustyczną. Wykonane ze szkła hartowanego lub laminowanego skrzydło mocowane jest do osadzonej w ścianie ramy aluminiowej. Drzwi przymykowe tego typu wyposażone są standardowo w zamek z klamką. System przewiduje zastosowanie dolnej uszczelki opadającej celem uzyskania jeszcze lepszych parametrów izolacji akustycznej. Drzwi GSW Office oferowane są w dwóch wariantach – mocowane w ścianie szklanej (wersja F) lub w murze (wersja D).

Do wykonania drzwi szklannych wykorzystujemy wysokiej jakości okucia marki WSS, GEZE, GSW Ofice-drzwi. Drzwi mogą być wykonane ze szkła laminowanego lub hartowanego w różnych kolorach i fakturach, mogą być montowane w ościeżnicy lub bez.

Ceny drzwi szklanych za metr kw. :

Wyceny drzwi są robione indywidualnie

Przy większych zamówieniach przewidujemy rabaty.

Kabiny prysznicowe

Ceny kabin prysznicowych za metr kwadratowy. :

Przy większych zamówieniach przewidujemy rabaty.

502 233 573

Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego.

Balustrady szklane

Ceny balustrad szklanych za metr kwadratowy. :

Przy większych zamówieniach przewidujemy rabaty.

Tabliczki adresowe, szkło grawerowane

Ceny tabliczek adresowych, szkła grawerowanego:

Przy większych zamówieniach przewidujemy rabaty.

Cięcie i szlifowanie szkła,oraz klejenie elementów metodą UV.

W naszej ofercie znajduje się również produkcja szkła płaskiego- cięcie na wymiar, wiercenie otworów, obróbka krawędzi szlifowanie w macie i polerze. Oferujemy także możliwość klejenia elementów metodą UV. Zarówno szkło-szkło jak i  szkło-metal. 

Ceny balustrad szklanych za metr kwadratowy. :

Przy większych zamówieniach przewidujemy rabaty.

Kontakt

Invest Glass

Sokołów Podlaski
ul. Lipowa 74 D